Síoktatás télen-nyáron

Újhelyi SíiskolaJól felszerelt síiskolánk egész évben várja a tanulni vágyókat. Az időjárás ellenére is várjuk a tanítványok jelentkezését. Előzetes bejelentkezés telefonon az esti órákban. Magyarország egyik legújabb síiskolája egy különleges létesítményen, 2009 őszén jött létre. A decemberben átadott Zemplén kalandparkban található és egyedülálló méretekkel, felszereltséggel rendelkező 4 season műanyag sípályája kiváló lehetőséget biztosít a sítudás fejlesztésére.

Akik még csak most játszadoznak a tanulás gondolatával, azoknak kifejezetten ajánljuk, mert ideális körülmények között teheti meg az első lépéseket, és sajátíthatja el a síelés alapjait.

Oktatóink nem tartózkodnak állandóan a sípályán, ezért kérünk minden érdeklődőt előzetesen telefonon érdeklődjön és egyeztessen időpontot!!!

Képzett oktatóink segítségével – egyéni és csoportos oktatás keretében - a haladó színtű tanítványaink is tovább fejleszthetik tudásukat.

oktatás havon oktatás műanyagon

A még több kihívásra vágyók, megtanulhatnak snowboardozni, telemarkozni.

sífutás snowboard oktatás

Téli időjárás esetén - amennyiben a hóviszonyok megengedik - lehetőség van a sífutás alapjainak és különböző stílusainak elsajátítására.

oktatási segédeszközökEszközeinket több éves szakmai tapasztalattal, kifejezetten a tanulók igényeinek figyelembevételével választottuk ki, alakítottuk ki.

Alpesi hangulatú rönkházunk közvetlenül a sípálya mellett a libegő középső állomásánál található.