Oktatóink a 2015/16-os szezonban

Oktatóink a 2015/16-os szezonban:

sioktatok nevekkel th

Síoktatás télen-nyáron

Újhelyi SíiskolaJól felszerelt síiskolánk egész évben várja a tanulni vágyókat. Az időjárás ellenére is várjuk a tanítványok jelentkezését. Előzetes bejelentkezés telefonon az esti órákban. Magyarország egyik legújabb síiskolája egy különleges létesítményen, 2009 őszén jött létre. A decemberben átadott Zemplén kalandparkban található és egyedülálló méretekkel, felszereltséggel rendelkező 4 season műanyag sípályája kiváló lehetőséget biztosít a sítudás fejlesztésére.

Akik még csak most játszadoznak a tanulás gondolatával, azoknak kifejezetten ajánljuk, mert ideális körülmények között teheti meg az első lépéseket, és sajátíthatja el a síelés alapjait.

Oktatóink nem tartózkodnak állandóan a sípályán, ezért kérünk minden érdeklődőt előzetesen telefonon érdeklődjön és egyeztessen időpontot!!!

Bővebben: Síoktatás télen-nyáron