ÚJDONSÁG! Val di Fiemme

sitaborozokDolomitok /Olaszország
2017. márc. 26-ápr. 01. (7 nap-6 éj) vas-szomb.

Az előttünk álló szezonban első alkalommal szervezünk a csodaszép Val di Fiemme völgybe sítábort.
57 lift és 140 km hosszú, 75 %-ban hóágyúzott, kiválóan kezelt és modern ülőliftekkel felszerelt sípályák!
A síszezon nagy részére jellemző a verőfényes napsütés és a temperamentumos „olaszos" hangulat.

A síbérletek (8 éves korig ingyenesek!) az egész völgyre érvényesek. A terület speciális fekvésének köszönhetően nagyon hóbiztos. A Síoktatók Magyarországi Szövetsége több mint egy évtizede ebben az időpontban ide szervezi a síoktató képzését! Itt mindenki megtalálhatja a sítudásának megfelelő sípályát a kezdő kék lejtőktől a versenypályákig!

Aprés Ski, Hütte-party Esti sízés: Cavalese uszoda: Predazzo (síbérlettel ingyenes)
Kiépített, gondozott sífutópályák; SnowParkok; Bellamontén szánkópálya és új kabinos felvonó!

sancelso
Hotel SAN CELSO** / Bellamonte
Gyönyörű hegyvidéki környezetben, az Alpe Lusia sí területtől 3 km-re. Adottságainál fogva rendkívül alkalmas egyéni vendégek, családok, kisebb-nagyobb baráti társaságok, iskolai és diákcsoportok fogadására is. (A közösségi helyiségek kialakítása, felszereltsége és a magyar személyzet tapasztalata, vendégszeretete komfortos kikapcsolódást garantál)
Az elmúlt évben számos fejlesztés emelte a szállás színvonalát! (új ágyak és TV a szobákban + napozó terasz + bár) + Szaunarészleg a III. emeleten (Ingyenes!) A háztól 200 m-re sí-kölcsönzésre van lehetőség!

Felszereltség:
2 – 3 – 4 – 5 ágyas zuhanyzós, WC-s szobák (TV, hajszárító) Free WIFI
ágyneműhuzat van, de törölközőt vinni kell!
Étterem, recepció, lift
nagyméretű társalgó (TV, DVD, videó, hi-fi berendezés) klubszoba
játékszoba (asztalitenisz, pörgős foci, biliárd)

Szállás+félp. + 5 napos bérlet+napi 2x2 óra oktatás
Gyerek
8 év alatt
(2008. 11.26. után)
270.- €
Diák
8 -16 év
(2008 -2000. 11.26)
390.- €

Felnőtt

470.- €

Helyszínen fizetendő üdülőhelyi díj: 2 €/éj/felnőtt (14 év felett)
Utazás: egyénileg

Oktatás: A részvételi díj tartalmazza a napi 2x2 óra oktatást mind az öt napra. A tanulóink tudásuknak megfelelően középhaladó és haladó csoportba kerülnek. Kezdő oktatást itt nem vállalunk!!! Felnőtt jelentkezőink számára is biztosítjuk az oktatóval vezetett igazi élményt nyújtó oktatást.

A foglalás írásbeli megrendeléssel és 30% előleg (12.31-ig) befizetésével érvényes.

Jelentkezés, információ:

06309 650-590 vagy személyesen a síiskolában