Fontos tudnivalók

Kedves Tanulók, Tisztelt Szülők!
Mielőtt megvásárolják a síbérletet és befizetnek oktatásra, kérjük, olvassák el az alábbi használati feltételeket az Ön és a többi tanuló, valamint a zavartalan oktatás érdekében!
  • Oktatásainkra jelentkezni az órakezdés előtt legalább 10 perccel lehet.
  • Csoportos oktatásokra jelentkező a tanítványainkat kérjük, hogy a gördülékenyebb kezdés és felszerelés, öltözés érdekében legkésőbb az óra kezdete előtt 30 perccel szíveskedjenek megjelenni!
  • A kísérők csak becsatolt felszerelésben tartózkodhatnak a pályán.
  • Utcai cipőben és sícipőben is tilos a pályán tartózkodni mivel az akadályozza a sportolást!
  • Csak a kijelölt helyen szabad az oktatási területre belépni!
  • Oktatások alatt ajánlott, hogy a szülő ne legyen a gyermek közvetlen közelében, mert elvonja a figyelmét.
  • Órakezdés után 5 perccel már nem lehet csatlakozni a csoporthoz.
Ruházat, védőeszközök használata:
  • Bukósisak viselése 14 év alatt a oktatásokon kötelező!
  • Oktatásainkon kesztyű használata nyáron is kötelező.
  • Öltözéknek az időjárásnak megfelelő, hosszú ruházatot javasoljuk, amelyet nem sajnálnak, mert elesés esetén bekoszolódhat.

Oktatáshoz javasolt bérletek:

• Bármely olyan síbérlet jó, amely az oktatás időtartalma alatt érvényes.
  • A felvonót csak érvényes síbérlet használatával vehetik igénybe tanítványaink.
  • Kezdő tanítványok esetén elegendő a varázsszőnyegre vásárolni síbérletet amelynek ára 1000 Ft/fő, de minden esetben kérjük, beszéljék meg az oktatókkal.
  • Ha félnapos bérletet vásárolnak, vegyék figyelembe, hogy az oktatás időtartama belefér-e a bérlet érvényességi idejébe.

Szíves megértésüket köszönjük!

A síoktatók